Úvodná stránka

séria Meopta

Monokulárne mikroskopy rady DD a DDN

Monokulárne mikroskopy rady DD a DDN sú presné biologicko-laboratórne mikroskopy slúžiace k subjektívnemu i objektívnemu pozorovaniu v prirodzenom prechádzajúcom svetle. Sú určené najmä na výuku, ale aj rutinnú a klinickú mikroskopiu v rôznych oboroch školsva, poľnohospodárstva, ekologie a priemyslu. Mikroskopy je možné používať i v oblastiach so zníženými klimatickými podmienkami. Podľa potreby je možné mikroskopy dopĺňať samostatnými doplnkovými prístrojmi a tým ďalej rozširovať možnosti ich použitia.
Zaostrovanie obrazu pozorovaného predmetu sa uskutočňuje u všetkých typov zdvihom stolčeka mikroskopu. Všetky mikroskopy sú štandardne vybavené optikou korigovanou na 170nm mechanickej tubusovej dĺžky.

Binokulárne mikroskopy rady DN a DDN

Mikroskop DN45 je presný biologicko-laboratórne mikroskop slúžiace k subjektívnemu i objektívnemu pozorovaniu v prirodzenom prechádzajúcom svetle. Je určený na výuku, rutinnú a klinickú mikroskopiu v rôznych oboroch vedy, školsva, zdravotníctva, poľnohospodárstva, ekologie a priemyslu. Mikroskop je možné používať i v oblastiach so zníženými klimatickými podmienkami. Podľa potreby je možné mikroskop dopĺňať samostatnými doplnkovými prístrojmi a tým ďalej rozširovať možnosti ich použitia.
Osvetľovacia jednotka s možnosťou nastavenia intenzity svetla je pevne vstavaná vnohe mikroskopu.
Zaostrovanie obrazu pozorovaného predmetu sa uskutočňuje zdvihom stolčeka mikroskopu. Mikroskop je štandardne vybavený optikou korigovanou na 160nm mechanickej tubusovej dĺžky.
Osvetľovacia sústava umožňuje nastavenie osvetlenia podľa KĂ?¶hlerového princípu. Pripojovacie rozmery, násuvné priemery a stavebné dĺžky objektívov, kondenzorov, okulárov a tubusov zodpovedajú norme DIN.

Ceny na vyžiadanie